Ars longa, vita brevis

Stříbrná magie měsíce

26. dubna 2007 v 20:45 |  Vampýrismus

Stříbrná magie měsíce

Vampýrismus používá magii přirozeně ze své podstaty. Je neměnný, nestárnoucí a nesmrtelný. To vše však platí v celém rozsahu pouze pro nejvyšší formu vampýrismu, a to pro upíry astrální-nehmotné. Ty, kteří neměli nikdy lidská těla a nikdy nepodstoupili spojení vampýr-čověk, což je ona forma upírství, kterou lidstvo nejvíce zná.Až už je forma vampýrismu v jakékoli podobě, vědy je podřízena některému ze tří základních pilířů-hmotnému, psychickému a astrálnímu (nejvyšší jeho formy a nejmocnější inteligence).

Vampýrismus se ve svém používáni magie značně liší od praktik černé magie a okultismu.Vampýrismus má svou vlastní formu magie, která je doposud velmi málo známá a nazývá se Stříbrná, nebo též Měsíční magie. Stříbrná magie je velmi specifická forma praktik a rituálů, jejichž existence je celou řadu let utajována. Její praktiky jsou morbidní, brutální a krvavé, taková je ovšem jejich podstata a taková je i odvrácená tvář vampýrismu. Stříbrná magie není z valné části určena pro lidské bytosti, ale pro ty, kteří hluboko ve svém nitru cítí dech karpatských hor a poselství transylvánského grálu. Tak ji odhalil upírský velekněz Nosferatu před dávnými časy a její části ukryl na různých místech země. Uschoval je do různých forem a kultur a proto nikdy nebudou její magické operace popsány uceleně.

Stříbrná magie měsíce je, jak již napovídá její název, přímo návazná na cyklus měsíce. Podléhá všem jeho čtyřem cyklům, z nichž každý má svou vlastní charakteristiku a každý nese své vnitřní poslání. Ve vampýrismu je Měsíc nazýván mejestátním názvem - BÍLÝKRÁL - nebo též - SLUNCE NOCI. Všechny čtyři fáze ovlivňují život na zemi, z nichž každá je něčím charakteristická.

1. Nov - FÁZE ENERGIE - Vhodná doba pro většinu magických operací.
2. Růst - FÁZE PSYCHIKY - Je to nejlepší čas pro uctívání měsíce temnou modlidbou a klidným rituálním rozjímáním.
3. Úplněk- FÁZE EROTIKY
4. Ústup - FÁZE NOVÉHO POČÁTKU - Tato doba je vhodná pro řadu magických praktik.

Stříbrná magie je jednou z nejnebezpečnějších a je to dáno tím, že z části vychází z magie černé a z části z okultismu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.